سایت استان: در جشنواره صدای ملی عشایر که در تهران در حال برگزاری است، آئین،‌آداب و رسوم عشایر کهگیلویه و بویراحمد توجه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کردند و هر روز سیاه‌چادر استان مملو از مهمانانی از سراسر کشور می‌باشند که شب گذشته یک زوج هم استانی با حضور مسئولان به خانه ی بخت رفتند.

ازدواج یک زوج‌ هم‌استانی در جشنواره ملی صدای عشایر با حضور مسئولین و جمعی زیادی از بازدیدکنندگان در تهران برگزار شد که با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد .

در جشنواره صدای ملی عشایر که در تهران در حال برگزاری است، آئین،‌ آداب و رسوم عشایر کهگیلویه و بویراحمد توجه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کردند و هر روز سیاه‌چادر استان مملو از مهمانانی از سراسر کشور می‌باشند.

در همین راستا با تدابیر مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان به جهت شناخت بیشتر مردم با آداب و رسوم قوم‌لر و رضایت یک عروس و داماد هم‌استانی شب گذشته با حضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان و دیگر مقامات کشوری سازمان میراث، فرهنگی و گردشگری عروسی سنتی عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه دائمی تهران برگزار شد.

برپایه این گزارش: جشن عروسی زینب محمودی از خبرنگاران استانی و مهدی منصوری از شهروندانی یاسوجی در جشنواره ملی صدای عشایر تهران شب گذشته برگزار شد که طی این برنامه معاون رییس جمهور یک سفر زیارتی به کربلای معلی به این زوج هم استانی اهدا کرد.

منبع:آرت لر

وب نوشت رسمی من (مشق زندگی): http://mashghezendegi.persianblog.ir/